شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

circlesbacklink

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

ریسپانسیو بودن سایت


ریسپانسیو بودن سایت
یکی از موارد دیگری که گوگل برای سئو به آن اهمیت می دهد، ریسپانسیو بودن سایت است؛ به این معنا که سایت شما در تلفن همراه و تبلت به راحتی باز شود و صفحات آن دچار بهم ریختگی نشود. این موضوع نه تنها باعث افزایش رتبه سایت شما در گوگل خواهد شد، بلکه کاربران نیز به آسانی از سایت شما در تلفن همراه خود استفاده می کنند و باعث رضایت آنان می گردد.
بهبود سئو سایت با فعالیت بر روی شبکه های اجتماعی
شما علاوه بر اینکه روی محیط سایت خود کار می کنید، می بایست به شبکه های اجتماعی که بیشتر توسط مردم مورد استفاده قرار می گیرد، نیز توجه نمایید. قرار دادن محتوای سایت در شبکه های اجتماعی سبب می شود که افراد زیادی به سایت شما مراجعه نمایند و در نتیجه سئوی سایت بهبود پیدا کند.

برطرف کردن خطای 404



برطرف کردن خطای 404
در صورتی که صفحه ای از سایت شما از آرشیو مطالب پاک شده باشد، کنسول گوگل خطای 404 می دهید. این خطا به معنی عدم دسترسی به این صفحه می باشد که باید به سرعت برطرف گردد تا گوگل سایت شما را به عنوان یک سایت خوب شناسایی نماید.
برای خرید رپورتاژ آگهی و یا دیگر خدمات تبلیغات اینترنتی میتوانید از تیم تبلیغاتی تسمینو کمک گیرید و با مشاوره های اختصاصی در این زمینه که توسط این تیم به شما داده میشود کسب و کار خود را به همگان معرفی و رتبه وبسایت خود را در گوگل افزایش دهید.

استفاده از تصاویر و فیلم برای بهبود سئو سایت

استفاده از تصاویر و فیلم برای بهبود سئو سایت
امروزه فضای مجازی به سمت ویژوال حرکت می کند؛ استفاده از تصاویر خوب و متناسب باعث جذب مخاطبان بیشتری خواهد شد. اگر به سایت هایی نظیر اینستاگرام نگاه کنید، متوجه خواهید شد که چگونه از تصاویر برای جذب هرچه بیشتر مخاطبان و در نتیجه کسب درآمد بیشتر استفاده می نمایند. استفاده از فیلم نیز از این قضیه مستثنی نمی باشد. در جایی که تصاویر نتوانند مقصود شما را بیان کنند، می توانید از فیلم بهره بگیرید. استفاده از فیلم سبب می شود اطلاعات زیادی در مدت زمان اندکی به مخاطب منتقل گردد و در نتیجه باعث جذب مخاطبان به سایت شما گردد.
بهینه سازی محتوا برای بهبود سئو سایت

1